lawendowa

lawendowa

wtorek, 29 grudnia 2015

Koniec roku

Witam wszystkich po świętach! Kto by pomyślał, że tak szybko miną a człowiek tyle się narobi. Ale na szczęście  spotkaliśmy się w tym samym gronie. Uwielbiam gdy wszyscy domownicy są razem :) było wesoło, głośno od kolędowania bo dzieci w tym roku po raz pierwszy chodziły po okolicznych domkach i kolędowały (a my za nimi by dopilnować ;)były i spacery bo jednego dnia zawitała do nas wiosna i pokazały się bazie, bratki a świergot ptaków naprawdę mógł zmylić każdego bo to tak jakby pomyliły się pory roku :) Niestety tym razem nie obyło się bez małego pożaru przyznaję z własnej głupoty . W sumie było nas więcej w domu ale wszyscy siedzieliśmy albo w kuchni albo w innych pokojach i gdyby nie to, że mojemu dziecku nagle zachciało się pójść po coś słodkiego to nawet nie chce myśleć jakby to się skończyło. Zaczęło się od stroika bo zapomniałam zgasić świecę :( potem obrus no i.. nasza choinka:( Krzyk córki, która stała jak wryta okropnie nas wystraszył i biegaliśmy jak wariaci by to ugasić. Udało się całe szczęście i ogromnie ciesze się, że nie stało się nic gorszego bo ogień moment jak zajął cały obrus.
Także te święta na długo zapiszą się w naszej pamięci i miejmy nadzieję, że już nigdy więcej nic podobnego się nie wydarzy.
Szkoda,że ten świąteczny czas tak szybko minął i musieliśmy wszystkich pożegnać :(

Niestety w naszym życiu dużo się dzieje i nie sposób za wszystkim nadążyć ale i tak robimy co możemy by ten wyjątkowy czas umilić nie tylko sobie ale chyba przede wszystkim naszym dzieciom:) Bo to dla nich teraz robimy święta tak naprawdę, to one mają mieć tak cudowne wspomnienia z dzieciństwa jakie my mamy. najbardziej nam szkoda, że nie doczekaliśmy się śniegu bo byłoby jeszcze bardziej magicznie a tak pogoda dosłownie kładła nas wcześniej spać.
Tak czy siak te chwile są bezcenne i możemy się tylko cieszyć, że jesteśmy wszyscy razem. 
Lubię gdy mój dom jest pełen gości ale nie mogę powiedzieć, że nudzę się gdy jestem w nim sama bo bo zawsze znajdę sobie coś do roboty, zawsze mogę go dopieścić by każdy kąt wyglądał tak jak sobie wymarzyłam.. ciepło i przytulnie ;)
Pomału chowam ozdoby świąteczne, choinka stoi.. ale tylko na zdjęciach, w oknach migocą lampki...jeszcze czuje się tą świąteczną atmosferę a przecież za chwilę powitamy Nowy Rok:)


Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku ale za to z ogromną nadzieją, że przyszły będzie o niebo lepszy. Życzymy sobie zdrowia, szczęścia,pieniędzy,miłości, pracy bo nie oszukujmy się w tych  czasach bez tego nie da się żyć a ja Wam moi kochani życzę jak najwięcej uśmiechu, spokoju i mnóstwo pomysłów do urządzania Waszych wnętrz, realizacji Waszych planów, spełnienia marzeń i jak najwięcej chwil z bliskimi i filiżanką kawy :)Pozdrawiam serdecznie i  życzę szalonej zabawy sylwestrowej!


Do siego roku  !!! 

Lawendowa :)