lawendowa

lawendowa

sobota, 23 stycznia 2016

Zimowo!



Cześć dziewczyny! Dzisiaj zasypie Was zdjęciami z naszej ostatniej wycieczki w poszukiwaniu zasp śnieżnych :-) Zima ładnie nas przywitała po świętach i tylko się cieszyć, że mamy ją chociaż na chwilę bo idzie odwilż...
Zawsze wybierając się nad morze  córa obowiązkowo musi przywitać się z morskim ptactwem :)))
Będąc z nią na badaniach skorzystaliśmy z okazji i przede wszystkim przepięknej pogody :) Było naprawdę ciepło jak na styczeń ..nad morzem :-) Spacerowiczów też nie brakowało i wiecie co ..w powietrzu czuć już zbliżającą się wiosnę! My mamy teraz kilka tygodni wolnego ze względu na szpital. Trochę się daty poprzestawiały ale nie smuci mnie to a raczej cieszy bo ostatnie badania raczej wykluczyły, że córka cierpi na poważną chorobę :)) Owszem jest jeszcze kilka innych i dlatego robimy wszystko by ratować jej zdrowie. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że tyle jeszcze ją czeka.. nie wiem, chyba sama siebie próbuję pocieszyć ale wiem, że muszę (musimy) być silne.
Cieszę się, że zaliczyła z bardzo dobrymi wynikami pierwsze półrocze, że jest bardzo pracowita i naprawdę samodzielna jak na swój wiek. 
Po powrocie czeka nas trochę pracy a ja to już chyba nie będę kładła się spać bo tak bardzo chcę skończyć to co zaczęłam..zostawiam swoje mebelki  to tylko moje hobby a w pracy po takiej przerwie w głowie kołowrotek i ciężko nadążyć.
Muszę jakoś rozciągnąć dobę i wtedy będę mogła wszystko.Ale i tak uśmiech nie znika z naszych twarzy i idziemy naprzód :)
Mimo wszystko postaram się do Was zaglądać bo to dla mnie ciekawa lektura na zimowe wieczory :)


Spokojny spacerek a za chwilę dopadł je york..ale była ucieczka :))






























                                                                   
                       Tylko te hiacynty u mnie zakwitły, innych nie zdążę zobaczyć ale po powrocie kupię                                                  kolejne bo przecież zbliża się Wielkanoc :-)
                                      Mimo mrozu czuć, że słoneczko mocniej grzeje :)








Trzymajcie się dziewczyny ciepło i poręczy bo ślisko ;)


Pozdrawiam!


                                      Lawendowa :-)