lawendowa

lawendowa

wtorek, 12 kwietnia 2016

Dokąd na majówkę ?


Cześć dziewczyny! W końcu udało mi się znaleźć chwile żeby tu zaglądnąć i napisać kilka słów co uwierzcie nie jest takie proste jak jest się ciągle zabieganym. Przyszła nasza długo oczekiwana wiosna i aż chciałoby się pójść na działkę żeby podłubać w ziemi i nacieszyć się kolorowymi kwiatami...niestety muszę poczekać z tym do połowy maja a tymczasem mój M. wszystkim się zajmie ;) Lista do zrobienia jest długa, trzeba tylko liczyć na dobra pogodę po moim powrocie do domu:)
Dni mijają szybko i patrząc w kalendarz nie mogłam uwierzyć, że to już prawie połowa maja a za chwilę będzie kolejny długi weekend majowy..lecz tym razem nie dla nas bo musimy odleżeć tu swoje.
Owszem w ten weekend udało nam się wpaść do domciu na moment, skorzystaliśmy z ładnej choć bardzo wietrznej pogody i pojechaliśmy ze znajomymi do Gdańska. 
Kochani jeżeli planujecie weekend majowy ze swoimi pociechami nad morzem to proponuje Wam wybrać się do  Zoo oraz Oliwskiego Parku :)Wiadomo sam Gdańsk to mnóstwo miejsc do zwiedzania ale gwarantuję, że mimo sporej ilości kroków, które musicie przejść odpoczniecie:))) Byłam w wielu parkach ale tu do Gdańska często wpadamy bo to miejsce ma swój specyficzny urok i nie chce się wychodzić ...przecudny śpiew ptaków zatrzyma Was na każdej ławeczce:)
Natomiast jeżeli chodzi o zoo możecie spotkać piękne zwierzęta, które dla dzieci będą naprawdę ogromną atrakcją:) Można stanąć twarzą w twarz z tygrysem a małpce przybić (za szybą) piątkę ;) Dzieci były zachwycone ich zabawami i naprawdę miło spędziliśmy tam cały dzień.
Zapraszam na fotorelację (zdjęcia zrobiła moja córka;)


Dziękuję Wam za wszystkie komentarze pod moimi postami!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wiosennego i cieplutkiego tygodnia :-)